9 травня 2017 р.

На  виконання Указу Президента України від 28 березня 2017 року №84/2017 "Про відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ", розпорядження голови райдержадміністрації від 27.04.2017 року №111 "Про заходи з відзначення на Шаргородщині Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, виконавчий комітет Садковецької сільської ради повідомляє Вас про те, що було забезпечено виконання Плану заходів. 

На території сільради є пам'ятник загиблим воїнам-односельчанам, який розташований в центрі села біля сільського будинку культури. Під час війни в селі загинуло 83 чоловіки. На даний період в селі залишилося 3 вдови, 9 учасників  війни, дітей війни 48 чол. Проводиться постійно обстеження їх матеріально-побутових умов проживання.

До Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні керівництвом ПП «Агрофірма «Джерело» надано грошову допомогу вдовам по 300.00 грн., одиноким пристарілим (11 чол.) по 200.00 грн.

         В поточному  році було проведено  косметичний ремонт пам'ятника загиблих воїнів-односельчан.

8 травня 2017 року було проведено мітинг, присвячений Дню пам’яті та примирення 72-ї річниці над нацизмом у Другій світовій війні, в якому взяли участь ветерани війни та учасники АТО. Мітинг відкрив та вів сільський голова,  під час проведення мітингу було покладено вінки до пам'ятника загиблим воїнам-односельчанам, учні початкової школи привітали ветеранів, в бібліотеці організовано виставку фотодокументів та архівних документів, присвячених 72-ій річниці завершення Другої світової війни, зокрема матеріалів фондів державних архівних установ щодо внеску українського народу у здобуття перемоги над нацизмом.